Usługi przeprowadzek, transportu, przechowywania rzeczy

"Twój Klient jest twoim szefem.
To On może cię zwolnić... wydając swoje pieniądze po prostu gdzie indziej."Sam Walton

Przeprowadzki krajowe, międzymiastowe

Przeprowadzki krajowe, międzymiastowe

Organizujemy przeprowadzki na terenie całej Polski. Jesteśmy zawsze na czas bez względu na to w jakim województwie się Państwo znajdują. Oferujemy najwyższą jakość usług w konkurencyjnych cenach, które nie zmienią się  w trakcie czy  po zakończeniu przeprowadzki.

Przeprowadzki zagraniczne

Przeprowadzki zagraniczne

Oferujemy Państwu przeprowadzki, a także transport towarów do dowolnego miejsca na terenie UE. Zakres usług oraz ich wymiar pokrywa się z propozycją krajową. Jedyna różnica to odległość relokacji mająca zdecydowany wpływ na koszty.

Taxi bagażowe

Taxi bagażowe

Transportujemy ładunek spełniający uwarunkowania naszego taboru samochodowego zarówno w kraju jak i w państwach UE. Każde zlecenie jest dla nas priorytetem. Usługi transportowe realizowane są sprawnie i szybko.

Przeprowadzka biur, firm i instytucji

Przeprowadzka biur, firm i instytucji

Aby sprawnie przejść z nami przez cały proces przeprowadzki musimy poznać specyfikę Państwa funkcjonowania.
Dlatego od początku współpracy budujemy plan działania w ścisłym kontakcie z Wami.
Nasz koordynator układa harmonogram prac tworząc zarys logistyki działań do wspólnego zaakceptowania.

Przeprowadzki prywatne - mieszkań i domów

Przeprowadzki prywatne - mieszkań i domów

Zespoły przeprowadzkowe Bagażówka.info to solidni i uśmiechnięci pracownicy na co dzień wykonujący z pełnym zaangażowaniem powierzone im zadnia. Wsparciem wiedzy i doświadczenia jest odpowiedni sprzęt i dostosowane do przewozów samochody.
Do realizacji Państwa przeprowadzki skierujemy dobrze dobrany zespół.

Transport towarów

Transport towarów

Bagażówka.info to zespół odpowiednio wyposażonych samochodów dostawczych do realizacji przewozu towarów i sprzętów.
Pracownicy obsługujący te pojazdy zawsze mogą służyć pomocą w załadunku i rozładunku.

Różnorodność wielkości i konfiguracji samochodów pozwala na dopasowanie się do rodzaju a także ciężaru przewożonego ładunku.
Są to auta o przestrzeni ładunkowej od 16 do 30 m3 i ciężarze załadunku nawet do 3,5 t. Kilka z nich posiada windy załadowcze.

Transport mebli

Transport mebli

Transport mebli i montaż.

Kupiłeś nowe meble, zamierzasz pozbyć się starych, zadzwoń po bagażówka.info.
Jesteśmy gotowi, aby pomóc Ci w tej zamianie.
Nasi pracownicy przyjadą odpowiedniej wielkości meblowozem.
Zajmą się załadunkiem, przewozem i wniesieniem do mieszkania zakupionych rzeczy.

Transport motocykli

Transport motocykli

Oferujemy bezpieczny przewóz Twojego motocykla czy skutera.
Wbrew obawom wielu motocyklistów przewożenie motocykla czy skutera jest prostą czynnością.

Aby tak było należy spełnić jednak kilka warunków. Przede wszystkim dysponować fachową wiedzą, żeby przeprowadzić to w sposób bezpieczny, zarówno dla nas, jak i przewożonego sprzętu.

Transport pianin

Transport pianin

Oferujemy transport Pianin na terenie Warszawy, Polski i UE. Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług.

Utylizacja mebli, sprzętu biurowego, AGD/RTV

Utylizacja mebli, sprzętu biurowego, AGD/RTV

Pomożemy Ci pozbyć się niepotrzebnych rzeczy. Oczyścimy Twoje otoczenie. Przygotujemy miejsce do zmiany wyposażenia.

Aby osiągnąć zaplanowany cel skierujemy do Ciebie odpowiedniej wielkości samochód wraz z pracownikami, którzy zapewnią pomoc w załadunku i wywóz .

Przechowywanie rzeczy

Przechowywanie rzeczy

W dowolnie wybranym przez Ciebie czasie możesz oddać swoje rzeczy pod naszą opiekę. My je od Ciebie odbierzemy i dostarczymy do hotelu. Wspólnie z Less Mess Storage zatroszczymy się o wszystko co związane jest z ich prawidłowym transportem i przechowywaniem.

 Udostępnienie pojazdów

Udostępnienie pojazdów

Nasza flota to auta dostawcze o przestrzeni ładunkowej od 16 do 30m3 i załadunku od 1 do 3,5t. wyposażone są w: windy, wózki transportowe, pasy do mocowania przewożonych sprzętów, materiały zabezpieczające (stretch, karton falisty, taśma klejąca itp.)


Kontakt

MR TRANS
J. Dwernickiego 35
04-396 Warszawa

Pon. - Pt. 8:00 - 19:00
Sb. 8:00 - 15:00


W życiu zdarzają się różne sytuacje, jak chociażby przeprowadzki, czy też momenty, w których trzeba przewieźć większe gabaryty. W takim przypadku najwygodniejszą opcją będzie zamówienie odpowiedniego transportu, dzięki któremu możliwe będzie przetransportowanie wszelkiego rodzaju przedmiotów, niezależnie od ich wielkości. Na terenie stolicy działają firmy oferujące właśnie transport w Warszawie oraz okolicach. Z tego typu usług korzystają zarówno osoby indywidualne, jak i działalności, które potrzebują przewieźć sprzęty ze swoich biur lub lokali użytkowych. Nasza firma transportowa Warszawa rzetelnie zajmie się zadaniem przewozu wszelkiego rodzaju gabarytów na zamówienie Klienta, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Firmy transportowe Warszawa i okolice - czy warto korzystać z ich usług?

Niektórzy uważają, że do transportu wystarczy małe osobowe auto i przy kilku kursach uda się przewieźć większość rzeczy w wybrane miejsce. Owszem, jest to jak najbardziej możliwie, ale jednocześnie bardzo kłopotliwe i zajmuje zdecydowanie więcej czasu, niż zdecydowanie się na wynajęcie firmy posiadającej auta przystosowane do tego, żeby transportować różnego rodzaju rzeczy, zaczynając od mebli, aż po najlepszy motocyklowy transport Warszawa. Wybierając usługi transportowe Warszawa, można mieć pewność, że w wybranym miejscu zjawią się nie tylko odpowiednie auta, ale również wykwalifikowani pracownicy, którzy pomogli niejednemu Klientowi. Transport można zamówić nie tylko do przeprowadzek, ale również do dostarczenia delikatnych przedmiotów, czy też nawet cenniejszych dzieł sztuki. Tani transport Warszawa można zamówić do każdej dzielnicy stolicy, zaczynając od Śródmieścia, aż po Białołękę lub Wawer. Do tego nasza taksówka bagażowa Warszawa może transportować rzeczy na terenie całego kraju, a nawet poza granice Polski.

Naszą podstawową usługą jest udostępnienie samochodu razem z kierowcą. Jednak podczas pierwszego kontaktu z nami, konsultant z pewnością zapyta o takie informacje jak rodzaj ładunku, o miejsce odbioru oraz gdzie należy wykonać kurs. Na tej podstawie będziemy w stanie dobrać właściwe parametry auta i mieć pewność, że spełni ono wymagania Klienta. Nasze samochody są wyposażone w wózki transportowe i windy, a także w pasy do mocowania i zawsze posiadamy przy sobie materiały zabezpieczające, takie jak chociażby kartony, stretch, albo taśmy klejące. Przy zamówieniu podstawowej usługi, udostępniamy auto oraz kierowcę, a wszelki załadunek i rozładunek jest wykonywany na własną rękę. Kierowca dba o bezpieczeństwo i podpowiada jak najlepiej będzie załadować transport.

Nasza firma przeprowadzkowa Warszawa dysponuje flotą pojazdów, które posiadają odpowiednie wyposażenie, a także zatrudniamy godnych zaufania pracowników. Nasza oferta przystosowana jest nie tylko dla osób prywatnych, ale także i dla instytucji oraz firm. W ciągu roku z naszych usług korzystają setki Klientów, a dzięki nam transport rzeczy Warszawa oraz przeprowadzki są proste i przebiegają sprawnie. Aby zamówić transport Warszawa wystarczy się z nami skontaktować. Nasza oferta jest bardzo szeroka, ponieważ wiemy, że nierzadko potrzebne są usługi takie jak chociażby najlepszy transport pianin Warszawa lub innych większych gabarytowo przedmiotów. Jeśli zainteresowany jesteś takimi usługami jak wnoszenie mebli Warszawa, wywóz mebli Warszawa, bądź też przewóz mebli Warszawa tanio, zapraszamy do kontaktu.

Transport bagażowy Warszawa - niezawodna flota pojazdów

Aby móc zawsze sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, dysponujemy różnymi środkami transportu, dzięki którym mamy pewność, że uda nam się przewieźć wszystkie rzeczy, o które poprosi nas zleceniodawca. Tak więc w składzie naszej floty znajdują się auta dostawcze o różnej przestrzeni ładunkowej. Dysponujemy pojazdami o różnej ładowności oraz różnym nadwoziu, tak więc możemy załadować i przewieźć przedmioty cięższe, które wymagają odpowiedniego auta. Do tego służą kontenery 20 m3 z windą i załadunkiem do 1 tony. Natomiast na mniejsze gabaryty niezawodny będzie samochód dostawczy 16 m3. Dzięki naszej flocie pojazdów możemy bez problemu pomóc w przeprowadzce, przewiezieniu większych gabarytów, ale również oferujemy transport towarów. Można skorzystać z naszych usług jeśli potrzebny jest przewóz sprzętów lub materiałów budowlanych i wykończeniowych. Zajmiemy się również przewozem zakupów ze sklepów takich jak Castorama, Leroy Merlin, a także Ikea. Należy mieć na uwadze, że podstawową ofertą jest udostępnienie samochodu z kierowcą, jednak w zależności od potrzeb oczywiście dopasowujemy się do tego, czego oczekuje Klient, tak więc jeśli interesuje Cię transport Warszawa tanio i skutecznie przewieziemy wszelkiego rodzaju rzeczy.

Współpracujemy też z Less Mess Storage, czyli firmą zajmującą się udostępnianiem powierzchni magazynowych, które są w pełni samoobsługowe. Jest to zaufana firma działająca nie tylko na terenie Warszawy, ale również i całej Polski, tak więc nasi Klienci często decydują się na przechowanie tam swojego bagażu. Magazynowanie warszawa to tzw. "hotel dla rzeczy", tak więc w dowolnie wybrany momencie można oddać nam rzeczy pod opiekę, a my je przewieziemy do najbliższej przechowalni. Wspólnie z Less Mess Storage zajmiemy się tym, żeby nie tylko prawidłowo przetransportować powierzone nam rzeczy, ale także były one należycie przechowywane do momentu ich odbioru.