Bagazowka.info - Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Nasza siedziba mieści się w Warszawie. Jesteśmy wyspecjalizowanym zespołem przeprowadzkowo-transportowym w grupie MR TRANS świadczącym usługi:

  • przeprowadzek miejskich i krajowych
  • transportu towarów i sprzętów
  • przewozu bagaży małych i dużych
  • przechowywania rzeczy.
  • transportu motocykli
  • przewozu pianin
  • utylizacji mebli

Dzięki profesjonalnemu wyposażeniu, odpowiednim samochodom ( meblowozy i dostawcze) ale przede wszystkim dzięki doskonałym pracownikom (tragarzom) swobodnie wykonujemy powierzone nam zadania. Poruszmy się w dowolnie wybranym kierunku na terenie kraju i Unii Europejskiej. Współpracujemy z ekspertami w dziedzinie magazynowania oferując przechowanie rzeczy w najlepszych warunkach.

Wykonując pracę przy przeprowadzkach i transporcie wykorzystujemy doświadczenie i praktyką zdobytą przez kilkanaście lat.

Przeprowadzki, transport i przewóz rzeczy są podstawą naszej działalności. Stosujemy najodpowiedniejsze metody działania angażując dopasowane do zadań siły i środki. Daje to wymierną korzyść dla klienta, który nie będzie obciążany zbędnymi wydatkami. Dostosujemy się do potrzeb terminowych. W każdych warunkach bezpiecznie przewozimy meble, sprzęty, duże instrumenty muzyczne, motocykle, materiały wykończeniowe do mieszkań oraz inne wielkogabarytowe przedmioty.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zadania. 

Pracownicy zespołu bagażówka.info zostali w pełni przeszkoleni aby zagwarantować solidność i punktualność w każdej usłudze. Lubimy wyzwania. Nie ma usług niemożliwych do zrealizowania . Trzeba tylko odnaleźć bezpieczny i ekonomiczny sposób aby je wykonać.

Naszą siłą napędową jest zadowolenie klienta, satysfakcja z rozwoju firmy i pokonanych trudności. W pracy na co dzień udowadniamy, że nie ma dla nas usług niemożliwych jak piszemy powyżej. Są tylko te, których jeszcze nie zrealizowaliśmy. A odległość to tylko czas potrzebny do jej pokonania.

GWARANCJĄ BEZPIECZEŃSTWA MIENIA I TOWARÓW PODCZAS REALIZACJI USŁUG JEST UMOWA PISEMNA LUB UMOWA USTNA ZAWARTA Z GRUPĄ MR TRANS, DO KTÓREJ NALEŻY BAGAŻÓWKA.INFO

Pozwól nam ułatwić Ci decyzję wyboru firmy przeprowadzkowo - transportowej.
Zadzwoń już teraz lub prześlij zapytanie