Nadzór, lokalizacja pojazdów, bezpieczeństwo usług

Każdą usługę realizowaną przez zespoły przeprowadzkowo – transportowe traktujemy priorytetowo. Od chwili rozpoczęcia do zakończenia nadzorujemy:

  • postęp prac
  • przemieszczanie się pojazdów

Etatowi pracownicy są przeszkoleni w zakresie bezpiecznego przewozu rzeczy. Jak przystało na profesjonalistów bagażówka.info posiada koordynatora realizowanych przeprowadzek i transportów. Korzysta on z platformy lokalizacji Webfleet.com. W czasie rzeczywistym obserwuje każde z aut z możliwością odtworzenia i analizy pokonanej trasy. Dzięki lokalizacji koordynator w biurze firmy jest zawsze doskonale zorientowany na jakim etapie realizacji znajdują się usługi.

Tobie także na czas usługi możemy udostępnić (gość – dodatkowa opcja do usługi) obserwowanie (przejazdy, postoje) zespołu pracującego dla Ciebie. Tym samym będziesz miłą dodatkową własną pełną kontrolę nad powierzonym nam zadaniem oraz upewnisz się, że ładunek trafi w określonym czasie do miejsca przeznaczenia.

Usługa przeprowadzki, transportu a także innych działań może być poparta Umową. Umowa słowna jest dla nas równie wiążąca.

Twoja usługa będzie podlegać ogólnie obowiązującym rygorom prawnym dla obydwu stron – zlecający usługę, wykonawca usługi.

Pozwól nam ułatwić Ci decyzję wyboru firmy przeprowadzkowo - transportowej.
Zadzwoń już teraz lub prześlij zapytanie