Przechowywanie rzeczy

Współpracujemy z ekspertami w w tej dziedzinie usług. Less Mess Storage jest jednym z wiodących operatorów w zakresie usług samodzielnego przechowywania („self-storage”). To firma, która tworzy, rozwija i zarządza na co dzień nowoczesnymi magazynami samoobsługowymi oferując ich powierzchnię osobom prywatnych i firmom. Fachowość to wynik wieloletnich doświadczeń zarówno w zakresie przechowywania, magazynowania jak i obsługi klienta..

Wszystkie oddziały Less Mess Storage – „hotel dla rzeczy” - są prowadzone samodzielnie, bez udziału firm trzecich, tak aby Klienci mieli zawsze zapewnioną spójną i fachową obsługę na najwyższym poziomie.

W dowolnie wybranym przez Ciebie czasie możesz oddać swoje rzeczy pod naszą opiekę. My je od Ciebie odbierzemy i dostarczymy do przechowalni. Wspólnie z Less Mess Storage zatroszczymy się o wszystko co związane jest z ich prawidłowym transportem i przechowaniem.

Gwarantujemy świadczenie kompleksowych usług w najwyższej jakości, opartych na fachowej i kompetentnej obsłudze.

 

 

Pozwól nam ułatwić Ci decyzję…zadzwoń już teraz. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania .Nierzadko zdarzają się sytuacje, że nie wiemy, gdzie przechować nasze rzeczy. W mieszkaniu nie ma miejsca na meble, czy też inne przedmioty, co rzeczywiście może być problemem. Albo podczas remontu lub przeprowadzki potrzeba na jakiś czas znaleźć dodatkowe miejsce na najróżniejsze rzeczy. Tutaj z pomocą przychodzi usługa magazynowania, dzięki której przechowywanie jest łatwe i nie trzeba martwić się o miejsce. Od dawna prowadzimy współpracę z Less Mess Storage, czyli firmą, która oferuje miejsce do wynajęcia, gdzie bez problemu można przechowywać nawet duże gabarytowo przedmioty. Firma działa na terenie całej Polski, tak więc bez problemu można znaleźć najbliższy oddział.

Na jakiej zasadzie działa magazynowanie rzeczy?

Usługi samodzielnego przechowywania, czyli z angielskiego "self-storage", to nic innego jak powierzchnia, którą wynajmuje się, aby móc składować przedmioty, na które obecnie nie mamy miejsca. Firma Less Mess stale się rozwija i stara się zaoferować Klientom usługi najwyższej jakości, a wieloletnie doświadczenie pomaga w trafieniu w potrzeby konsumenta. W ofercie dostępne są nowoczesne magazyny samoobsługowe, które mogą wynająć zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa. Tak więc jeśli interesuje Cię przechowywanie rzeczy Warszawa, hotel dla rzeczy, który udostępniają oddziały Less Mess Storage, ta oferta z pewnością okaże się najwygodniejszą opcją na rynku.

Do wyboru dostępnych jest kilka pomieszczeń, każde o różnej wielkości. W zależności od tego, ile miejsca jest nam potrzebne, firma przygotowała ponad 40 wymiarów, dzięki którym można ocenić, która z opcji okaże się dla nas najwygodniejsza. Na stronie dostępne są wizualizacje, dzięki czemu nawet osoby, które patrząc jedynie na wymiary, nie do końca potrafią sobie wyobrazić dostępną przestrzeń, będą mogły spokojnie zaplanować, jaki kontener będzie im potrzebny. Do wyboru są pomieszczenia mini, których wymiary oscylują w granicach 0,5m2 do 1m2. W tego typu pomieszczeniu można postawić wąską szafkę, bagaże, bądź też kilka kartonów. Warto pamiętać, że najlepiej będzie wykorzystać całą przestrzeń i układać rzeczy piętrowo. Tak więc nawet do najmniejszego pomieszczenia, można spokojnie załadować wiele różnych przedmiotów, jednak nie mogą one zbyt wielkie. Należy pamiętać, że można zamówić transport Warszawa tanio w naszej firmie bagażówka Warszawa i nie martwić się o dostarczenie rzeczy na miejsce.

Wybrać można także małe pomieszczenia w przedziale 3,5m2 do 5m2, gdzie spokojnie można przechować rower, łóżko, kartony oraz mniejsze meble. Ta opcja jest często wybierana przez osoby, które robią remont pokoju, bądź też potrzebują niedużego schowka na sprzęty typu rower, motocykl, czy też inne małe pojazdy. Natomiast dla tych osób, które potrzebują przestrzeni, żeby pomieścić meble biurowe, a także różnego rodzaju meble i sprzęty domowe, typu kanapy, stoły, szafy, bądź też pralki, najlepszą opcją będą duże i bardzo duże pomieszczenia, udostępniające przestrzeń od 10m2 do 15m2 i więcej. Na przykład takie pomieszczenie 12,5m2 pozwala na przechowanie około 480 średniej wielkości kartonów lub zawartość rzeczy z 80m2 mieszkania lub biura, albo też 10 europalet (80x120 cm). Do każdej wielkości jest przypisana wizualizacja, która pomoże w oszacowaniu, która z opcji będzie najlepsza. Przechowalnia rzeczy pozwala na wynajęcie powierzchni od 0,5m2 aż do 20,5m2. Każde pomieszczenie jest bezpieczne i czyste, dostępne w każdej chwili dla Klienta.

Bezpieczna przeprowadzka i przechowywanie

W samej Warszawie i okolicach Less Mess Storage posiada 4 punkty, w których można przechować swoje rzeczy. Umiejscowione są one po obu stronach Wisły, tak więc z pewnością bez problemu można zamówić nasz profesjonalny i tani transport mebli Warszawa oraz poprosić o dostarczenie do wybranego punktu. W dowolnym momencie możesz oddać swoje rzeczy pod opiekę specjalistów. We współpracy z Less Mess Storage zatroszczymy się o to, żeby wszystko dotarło na miejsce oraz czekało na odbiór w odpowiednio zabezpieczonym pomieszczeniu. Jest to idealny sposób na tymczasowe przechowanie przedmiotów lub dokumentów podczas zmiany biura, czy też przeprowadzki w inne miejsce. Z naszej usługi skorzystało już setki zadowolonych Klientów, dlatego jeśli interesuje Cię magazynowanie Warszawa, zachęcamy do kontaktu. Sprawdź również najlepszy motocyklowy transport Warszawa, wnoszenie mebli Warszawa, wywóz mebli w Warszawie, czy też najlepszy transport pianin Warszawa oraz tanie przeprowadzki Warszawa cennik.


Kontakt

MR TRANS
J. Dwernickiego 35
04-396 Warszawa

Pon. - Pt. 8:00 - 19:00
Sb. 8:00 - 15:00