Kompleksowa przeprowadzka biura, firmy, magazynu

Od kilku lat wykonujemy dla naszych klientów usługi przeprowadzek ciesząc się zawsze poczuciem ich zaufania. Mieliśmy przyjemność uczestniczenia w zmianie wizerunku wielu firm i biur. Przeprowadzamy zarówno duże korporacje jak i małe rodzinne firmy, gwarantując najwyższą jakość usług. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników wspartą odpowiednim sprzętem technicznym.

Przeprowadzka biura, firmy, magazynu

Zmiana lokalizacji firmy a co za tym idzie przewiezienie jej wyposażenia to jednak duże wyzwanie. Nie sztuką jest przeprowadzka sama w sobie…ale sztuką jest wykonanie jej tak aby zapewnić firmie płynność działania redukując do minimum zakłócenia w pracy.

Bagażówka.info to pewność wyboru i gwarancja sprawnej relokacji.

Planowanie przeprowadzki:

  • aby sprawnie przejść przez cały proces przeprowadzki musimy poznać specyfikę funkcjonowania relokowanej firmy. W tym celu wysyłamy na miejsce koordynatora, który zapozna się ze wszelkimi uwarunkowaniami. Efektem jego pracy będzie harmonogram prac i zarys logistyki działań przedstawiony w końcowym etapie przygotowań do wspólnego zaakceptowania,
  • dodatkowo koordynator oszacuje ilość wszelkich niezbędnych środków do pakowania i zabezpieczania jakimi są : kartony w zróżnicowanych rozmiarach, kartonowe szafy na ubrania, folia stretch, folia bąbelkowa, taśma klejąca itp.
  • niezależnie od jego sugestii zawsze można zapytać o to co wydawało by się jeszcze niezbędne do prawidłowego przygotowania relokacji lub oczywiste ale są co do tego wątpliwości.

Przygotowanie i przewóz rzeczy:

  • po zaakceptowaniu projektu przeprowadzki przystępujemy do rozpoczęcia jego realizacji zgodnie z wypracowanymi założeniami,
  • wysyłamy odpowiednie samochody, wykwalifikowanych pracowników oraz urządzenia usprawniające obsługę przeprowadzki.

Wieloletnie doświadczenie zespołu bagazowka.info pozwala zastosować właściwe rozwiązania, dzięki którym przeprowadzka staje się przyjaznym działaniem. Jest to bardzo ważne. Taką atmosferę pracy tworzą nasi przeszkoleni etatowi pracownicy, godni zaufania i odpowiedzialni. Poza standardowymi czynnościami zajmują się oni także demontażem a następnie montażem wyposażenia. Wszystkie przygotowywane do przeprowadzki sprzęty i rzeczy są systemowo zabezpieczone oznaczane by w końcowym rezultacie służyć na nowo i we właściwych miejscach.

 

Dzięki naszemu zaangażowaniu, pierwszy dzień Twojej pracy w nowym miejscu będzie przyjemnością


Kontakt

MR TRANS
J. Dwernickiego 35
04-396 Warszawa

Pon. - Pt. 8:00 - 19:00
Sb. 8:00 - 15:00