Przeprowadzki w Warszawie i okolicach miasta.

Zanim podejmiesz decyzję o wyborze firmy do realizacji Twojej przeprowadzki zapoznaj się z tą ofertą.

Meble, sprzęty, stosy pudeł, torby, walizki, kwiaty, drobiazgi i wiele, wiele innych rzeczy . Wszystko zamierzasz przewieźć do nowego mieszkania. To rzeczywistość, w której trudno odnaleźć się bez pomocy firmy przeprowadzkowej Bagazowka.info. My o tym wiemy i jesteśmy przygotowani do takiej pomocy.

Nie musisz martwić się przeprowadzką i tym jak to zrobić. Zaufaj naszym umiejętnościom a przeprowadzka stanie się przyjazną zmianą w Twoim życiu. Jesteśmy tu po to żeby pracować dla Ciebie.

Usługi realizujemy w Warszawie i okolicach ale bez problemu przewieziemy Twoje mienie w dowolne miejsce w kraju. Emocjonalnie związani jesteśmy ze stolicą i podwarszawskimi miejscowościami. Tu zaczynaliśmy kilkanaście lat temu i tu znajduje się siedziba zespołów przeprowadzkowo-transportowych Bagażowka.info należących do Grupy MR TRANS. Znamy każdą uliczkę, skróty, czy objazdy. Dzięki czemu powierzone nam  usługi wykonujemy sprawnie i bez opóźnień.

Krótki opis standardowej usługi przeprowadzkowej. Od czego zaczniemy:

 • Oczekujemy na kontakt telefoniczny (preferowany) lub mailowy – zadzwoń lub napisz
 • W rozmowie telefonicznej lub drogą mailową opiszesz i omówisz z konsultantem potrzeby związane z przeprowadzką. Może być konieczna wizyta naszego pracownika w początkowej i docelowej lokalizacji
 • Po zgromadzeniu wszystkich informacji na temat przeprowadzki przygotujemy plan usługi z określeniem przypuszczalnego kosztu. Wszystko to przekażemy ci do akceptacji drogą mailową lub w rozmowie telefonicznej. Obydwie formy są jednakowo dopuszczalne. Na Twoje życzenie podpiszemy Umowę na realizacje usługi przeprowadzki.

Co dodatkowo do usługi przeprowadzki może u nas zamówić

 • Pudła (kartony). Przywieziemy Ci je wcześniej lub w dniu przeprowadzki – według ustaleń
 • Szafy kartonowe do ubrań. Przywieziemy Ci je wcześniej lub w dniu przeprowadzki – według ustaleń
 • Dodatkowo możesz zamówić – folię bąbelkową, karton falisty, taśmę do klejenia

Co będziemy robić w dniu przeprowadzki

 • Spakujemy rzeczy do kartonów, toreb, worków foliowych – zgodnie z wcześniej zaakceptowanym planem lub jeżeli nie zdążysz zrobić tego sam
 • Zdemontujemy meble i sprzęty, które tego wymagają, zdemontujemy inne wyposażenie mieszkania, domu, które także tego wymagają
 • Zabezpieczymy folią strecz meble, elementy mebli, sprzęty AGD, inne sprzęty ,duże kwiaty lub podobne rzeczy
 • Załadujemy wszystkie rzeczy do meblowozu(ów). Meble i sprzęty zabezpieczymy w przestrzeni ładunkowej pasami
 • Przewieziemy do lokalizacji docelowej
 • Po przyjeździe na miejsce stopniowo będziemy rozładowywać meblowóz. Wniesiemy rzeczy do mieszkania (domu) i ustawimy we wskazanych miejscach. Zdemontowane meble i sprzęty zmontujemy na nowo.
 • Po uzgodnieniu z Tobą wykonamy także inne czynności, które z przyczyn obiektywnych nie zostały zaplanowane i nie wykraczają poza nasze zdolności. Wszystkie te działania mogą zwiększyć ustalony wcześnie koszt.

GWARANCJĄ BEZPIECZEŃSTWA MIENIA PODCZAS PRZEPROWADZKI LUB TRANSPORTU JEST PRZEMYŚLANY PLAN DZIAŁAŃ, RZETELNA PRACA TRAGARZY, BEZPIECZNY PRZEJAZD MEBLOWOZÓW ORAZ UMOWA PISEMNA LUB UMOWA USTNA OKREŚLAJĄCA NASZE ZOBOWIĄZANIA. ZAWIERASZ JĄ Z GRUPĄ MR TRANS, DO KTÓREJ NALEŻY BAGAŻÓWKA.INFO

Pozwól nam ułatwić Ci decyzję wyboru firmy przeprowadzkowo - transportowej.
Zadzwoń już teraz lub prześlij zapytanie

 

Cennik przeprowadzek w Warszawie

Jeśli szukasz tanich przeprowadzek w Warszawie i okolicach to nie mogłeś lepiej trafić. Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi przeprowadzkowe na terenie całej Warszawy i poza nią. Nasze taxi bagażowe to nie tylko usługi transportowe, a również fachowa pomoc w załadunku, wniesieniu i pakowaniu. Ponadto, na terenie Warszawy i okolic jesteśmy w stanie przewieźć pianina, zaplanować transport mebli i wiele więcej. Nie ograniczamy się jedynie do usług przeprowadzki w stolicy naszego kraju. Odwiedź naszą stronę internetową i poznaj nasz szeroki wachlarz usług oraz cennik przeprowadzki Warszawa. Dowiesz się, ile kosztuje przeprowadzka na terenie Warszawy, a w przypadku pytań – skontaktuj się z nami.

Ile kosztuje przeprowadzka Warszawa? U nas jest najtaniej!

Na rynku firm przeprowadzkowych nie mamy sobie równych. Jesteśmy w stanie przewozić przedmioty naszych klientów niebywale szybko i skutecznie. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas usługi przebiegały bezproblemowo i z korzyścią dla klienta. Zakres naszych możliwości jest ogromny, a jeśli chcesz poznać szczegóły – wejdź na naszą stronę internetową. Znajdziesz tam wszelkie niezbędne informacje i kontakt do nas. W zakładce „usługi” sprawdzisz czym się zajmujemy, a nie jest to tylko transport szaf i mebli. W przypadku przeprowadzki biur, niezbędne do poznania cennika mogą okazać się oględziny. Jednak niekiedy wystarczy jedynie uzupełniony formularz, w którym zaznaczysz, jaki zakres usług Cię interesuje. Ze swojej strony gwarantujemy, że wybierając naszą firmę, będziesz zadowolony. Oferujemy także taksówki bagażowe Warszawa, transport motocykli w Warszawie, jak i również magazynowanie rzeczy Warszawa.

Kompleksowe przeprowadzki Warszawa – opinie naszych klientów

Usługi realizowane na terenie naszej pięknej stolicy wcale nie muszą być drogie. Usługi naszej firmy przeprowadzkowej w Warszawie wyróżniają się tym, że staramy się, by obniżać koszt związany z przeprowadzką. Ma to bezpośredni wpływ na nasze konkurencyjne ceny. Również nie ma sensu przepłacać za materiały do pakowania, ale także używać tych słabej jakości. Tanie przeprowadzki Warszawa cennik sam w sobie potrafi być wysoki, dlatego należy wybrać taką firmę, która nie tylko zapewni niezbędną pomoc, a również doradzi, w jaki sposób zapakować rzeczy do kartonów, by nie uległy zniszczeniu. Dzięki odpowiedniemu układaniu rzeczy w kartonach i zabezpieczeniu ich folią stretch, jesteśmy w stanie uniknąć nieprzyjemnych i kosztowych niespodzianek. Jeśli istnieje taka możliwość to należy użyć innych materiałów, które zabezpieczą przedmioty w transporcie.

Firma przeprowadzkowa Warszawa – cennik usług

Wyceny przeprowadzek na terenie Warszawy mogą się ogromnie od siebie różnić. Każde przedsiębiorstwo posiada własne przeprowadzki ceny usług i stawki godzinowe. By oszacować koszt zlecenia nie wystarczy informacja typu „ceny zaczynają się od…” – przecież usługi związane z transportem różnią się od siebie, a każda wycena transportu powinna być indywidualna. Jeśli chodzi o przeprowadzki tanio Warszawa, ceny powinny być dostosowane do potrzeb klienta. Gwarantujemy, że nasza firma transportowa Warszawa i jej cennik spełni wszystkie Państwa oczekiwania. Jeśli chcesz poznać „przeprowadzki Warszawa tanio cennik” – zadzwoń do nas. W przypadku przeprowadzek nie mamy sobie równych. Zobacz też ofertę na przeprowadzki międzynarodowe Warszawa, przeprowadzki firm w Warszawie, a także transport rzeczy Warszawa i przeprowadzki domów w Warszawie.

Ile kosztuje przeprowadzka w Warszawie?

Ceny przeprowadzek Warszawa są bardzo zróżnicowane. Przeprowadzki Warszawa cennik będzie inny w przypadku biur, firm i instytucji, czy przeprowadzki mieszkania. Warto mieć na uwadze, że w przypadku kompleksowej przeprowadzki również koszt usługi będzie inny. Wpływ ma również czas przeprowadzki i transportu – na szczęście jest on maksymalnie skrócony. Nasze wieloletnie doświadczenie w transporcie bagażowym pozwala nam wykonywać swoje zadania szybko i skutecznie, jednocześnie minimalizując przy tym czas pracy. Ponadto, większość bloków w stolicy jest wyposażonych w windy. Wówczas transport mienia jest łatwiejszy, zajmuje mniej czasu, a co za tym idzie – przeprowadzki Warszawa najtaniej jest właśnie u nas!

Koszt przeprowadzki Warszawa

Jeśli interesuje Cię firmy przeprowadzkowe Warszawa cennik lub taxi bagażowe Warszawa – nie mogłeś lepiej trafić! W naszej ofercie znajdziesz ogromny zakres usług, nie tylko związany z przewozem mebli, a także wynajem magazynów. Koniecznie sprawdź nasz przeprowadzki cennik Warszawa, by zapoznać się z naszą bogatą ofertą. Mimo, że podane ceny już są konkurencyjne – proponujemy jeszcze dodatkowe rabaty. Wówczas, jeśli chcesz poznać „przeprowadzki Warszawa cena”, możesz jeszcze milej się zaskoczyć. Sprawdź nasz cennik, a w przypadku pytań prosimy o kontakt. W trakcie rozmowy telefonicznej postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości i doradzić w zakresie przeprowadzek. Zobacz, co nasza firma przeprowadzkowa Warszawa może Ci zaoferować i sprawdź jak wygląda transport mebli Warszawa, wnoszenie mebli po schodach Warszawa, transport pianin w Warszawie, a także wywóz starych mebli Warszawa.