Przeprowadzki biur, firm poza granice Polski na teren UE

Przeprowadzki zagraniczne wymagają od nas znacznego doświadczenia w zakresie logistyki ruchu drogowego poza granicami kraju, znajomości obowiązujących zasad a także miejscowych przyzwyczajeń. Bardzo istotną a nawet podstawową sprawą jest doskonałe przygotowanie mienia do jego przewozu. Użycie najlepszych środków do jego zabezpieczenia. Związane jest to przede wszystkim z dużymi odległościami jakie musi pokonać meblowóz w trakcie usługi i nie zawsze w dobrych warunkach drogowych. Bardzo często podczas przeprowadzek samochód pokonuje zdecydowanie ponad 1000 km. w jedną stronę.

Wszystko musi być dopięte na przysłowiowy…"ostatni guzik".

Reszta to już zawodowstwo i doświadczenie w dziedzinie usług przeprowadzkowo-transportowych.

Aby meble i rzeczy dojechały w nienaruszonym stanie musi być spełnionych co najmniej kilka warunków:

 • przystosowany do dalekich tras meblowóz,
 • odpowiednie zabezpieczenie przewożonego mienia,
 • kierowcy z doświadczeniem zawodowym,
 • etatowy zespół przeszkolonych tragarzy

 

Bagażówka.info to zapewnia.

Od kilku lat wykonujemy dla Państwa usługi przeprowadzek ciesząc się zawsze poczuciem waszego zaufania. Mieliśmy przyjemność uczestniczenia w zmianie wizerunku wielu firm i biur. Przeprowadzamy zarówno duże korporacje jak i małe rodzinne firmy. Gwarantując najwyższą jakość usług.

Planowanie przeprowadzki. Aby sprawnie przejść z nami przez cały proces przeprowadzki musimy poznać specyfikę Państwa funkcjonowania. Dlatego od początku współpracy budujemy plan działania w ścisłym kontakcie z Wami. Nasz koordynator tworzy harmonogram prac tworząc zarys logistyki działań do wspólnego zaakceptowania. Dodatkowo oferujemy dostarczenie wszystkich niezbędnych środków do pakowania i zabezpieczania jakimi są :

 • kartony w zróżnicowanych rozmiarach,
 • kartonowe szafy na ubrania,
 • folia stretch,
 • folia bąbelkowa,
 • taśma klejąca itp.

Zawsze możecie Państwo zapytać o to co wydawało by się Wam niezbędne do prawidłowego przygotowania się.

Przygotowanie i przebieg przeprowadzki.  Bagażówka.info w całości wykonuje usługę samodzielnie. Nie korzystamy z podwykonawców. Dzięki temu nasz klient od początku do końca wie kto dysponuje jego mieniem i kto za nie odpowiada. Zmiana lokalizacji firmy a co za tym idzie przewiezienie jej wyposażenia to jednak duże wyzwanie. Nie sztuką jest sama przeprowadzka w sobie ale sztuką jest wykonanie jej tak aby zapewnić firmie płynność działania redukując do minimum zakłócenie w pracy.

Po zaakceptowaniu projektu przeprowadzki, zgodnie z założeniami rozpoczynamy jego realizację. Kierujemy do Państwa wykwalifikowanych pracowników do pakowania i przenoszenia rzeczy a także urządzenia usprawniające obsługę przeprowadzki: wózki transportowe, dźwigi, wyciągarki, pasy oraz tabor samochodów ciężarowych i dostawczych.

Wieloletnie doświadczenie zespołu Bagazowka.info pozwala zastosować najwłaściwsze rozwiązania, dzięki którym przeprowadzka staje się przyjaznym działaniem. Jest to bardzo ważne. Taką atmosferę działania tworzą nasi przeszkoleni etatowi pracownicy godni zaufania i odpowiedzialni. Poza standardowymi czynnościami zajmują się oni także demontażem a potem montażem wyposażenia. Starannie oznakowane rzeczy trafią w miejsce przeznaczenia stanowiąc ponownie przemyślaną całość. Służąc Państwu na nowo we właściwy sposób.

Cechy wyróżniające firmę Bagażówka.info to:

 • własna flota różnorodnych meblowozów,
 • samochody przystosowane do przeprowadzek,
 • etatowi odpowiedzialni pracownicy,
 • bezpośredni nadzór firmy nad wykonywaną usługą,
 • dotrzymanie terminowości zleceń,
 • ubezpieczenie OC firmy.

Dzięki naszym umiejętnością następny dzień w pracy rozpoczniecie w miłej atmosferze, w nowym dobrze zorganizowanym miejscu otoczeni doskonale Wam znanymi przedmiotami i urządzeniami.​

 

Bagażówka.info to pewność wyboru i gwarancja sprawnej relokacji.


Kontakt

MR TRANS
J. Dwernickiego 35
04-396 Warszawa

Pon. - Pt. 8:00 - 19:00
Sb. 8:00 - 15:00