Udostępnienie samochodów z kierowcą do przewozu

Podstawowa usługa przewozu. W pierwszym kontakcie z naszym konsultantem należy być przygotowanym do przekazanie pełnych informacji o rodzaju ładunku jak również o uwarunkowaniach w miejscu odbioru i przeznaczenia. Na ich podstawie dobieramy odpowiednią konfigurację środków transportu. Są to auta dostawcze o przestrzeni ładunkowej od 16 do 30m3 i załadunku od 1 do 3,5t. wyposażone są w:
  • windy
  • wózki transportowe,
  • pasy do mocowania przewożonych sprzętów,
  • materiały zabezpieczające (stretch, karton falisty, taśma klejąca itp.)
Opcja tego rodzaju usługi wymaga od Ciebie własnego zaangażowania w przygotowanie, załadunek i rozładunek rzeczy. Nasz kierowca ma obowiązek kontrolowania tych czynności, dbania o bezpieczeństwo. Podporządkowanie się jego doświadczeniu pomoże Ci sprawnie wykonać zamierzone zadanie.
Aby zapewnić pełen komfort usługi udostepnienia samochodów na bieżąco utrzymujemy je w nienagannej sprawności. Stanowi to gwarancję bezpieczeństwa dla przewożonych ładunków i osób. 
Jeżeli mówimy o bezpieczeństwie to zapewniamy go na szereg sposobów:
  • po pierwsze wykorzystujemy wyłącznie samochody wyposażone w zabudowy pełne, które umożliwiają zamknięcie przestrzeni ładunkowej i zmniejszają ryzyko narażenia ładunku na wpływ warunków atmosferycznych,
  • po drugie pojazdy firmy Bagażówka.info prowadzą tylko doświadczeni kierowcy z wieloletnią praktyką w transporcie drogowym,
  • po trzecie zatrudniamy tylko najlepszych pracowników w zakresie zabezpieczeń załadunku podnoszących bezpieczeństwo Twojego mienia.

To wszystko składa się na zadowolenie naszych Klientów z wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.

Pozwól nam ułatwić Ci decyzję…zadzwoń już teraz. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania .