Gwarantujemy najwyższą jakość przeprowadzek i transportu w bardzo atrakcyjnych cenach.
Pracujemy na terenie Polski i Unii Europejskiej.

Zadzwoń teraz Napisz teraz

 

Aby zdefiniować całkowity koszt wykonania usługi niezbędny jest kontakt telefoniczny z naszym konsultantem.

Przy standardowym zleceniu przeprowadzki, transportu czy też przechowywania rzeczy jesteśmy w stanie natychmiast ustalić ich  koszt.                                          

Większe i złożone zadania wymagają spotkania z przedstawicielem naszej firmy w celu:
 

  • zapoznania się z zakresem prac lub przewozu  do wykonania,
  • oceny uwarunkowań dostępu do lokalizacji,
  • doboru właściwych środków transportu i ilości pracowników,
  • uzgodnienia terminu przeprowadzki czy transportu

 

W usłudze przechowywania ocenimy  przestrzeń boksu magazynowego, który powinniśmy zapewnić dla Twoich rzeczy.

Po uzyskaniu wyczerpujących informacji złożymy  ofertę z ostatecznym, całkowitym kosztem wybranej usługi.

 

Przeprowadzka miejska. Transport na terenie miasta.

Standardowy cennik usług.

Koszty usługi na terenie miasta generuje tylko czas jej wykonania. Nie pobieramy żadnych dodatkowych dopłat.
Pierwsza godzina jest zawsze pełnopłatna natomiast kolejne podzielone są na strefy półgodzinne o odpowiedniej połowicznej wartości. W opcji udostępnienia samochodu kierowca kontroluje prace przy jego załadunku i rozładunku ale nie bierze w niej czynnego udziału. Natomiast w pozostałych opcjach pracownicy nasi pod nadzorem kierowcy wykonują wszystkie czynności przewidziane w Umowie wykonania usługi.

 

Przeprowadzka krajowa, zagraniczne oraz transport krajowy i zagraniczny. Standardowy cennik usług.

Usługi te posiadają pewne standardy ale w każdym przypadku należy omówić je z naszym konsultantem. Szczególnie w przypadku przeprowadzek i transportu w obrębie UE.        

 

Przechowywanie rzeczy na terenie Warszawy. 
Standardowy cennik usług.

Oferujemy przechowywanie Twoich rzeczy w cenie od 80zł/m2 (3m3) powierzchni magazynowej Less Mess Storage za okres jednego miesiąca. Są to 3m sześcienne w pełnym komforcie składowania, zabezpieczenia i stałego dostępu do Twojego magazynu.

 

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z konsultantem w celu uzyskania precyzyjnych informacji. Nasze doświadczenie pozwoli dopasować siły i środki niezbędne do perfekcyjnych działań w usłudze przeprowadzki, relokacji, transportu i przechowywania rzeczy.

 

Pozwól nam ułatwić Ci decyzję…zadzwoń już teraz.

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zapraszamy.


Tanie przeprowadzki Warszawa cennik

Jeśli szukasz tanich przeprowadzek w Warszawie i okolicach to nie mogłeś lepiej trafić. Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi przeprowadzkowe na terenie całej Warszawy i poza nią. Nasze taxi bagażowe Warszawa to nie tylko usługi transportowe, a również fachowa pomoc w załadunku, wniesieniu i pakowaniu. Ponadto, na terenie Warszawy i okolic jesteśmy w stanie przewieźć pianina, zaplanować transport mebli i wiele więcej. Nie ograniczamy się jedynie do usług przeprowadzki w stolicy naszego kraju. Odwiedź naszą stronę internetową i poznaj nasz szeroki wachlarz usług oraz cennik przeprowadzki Warszawa. Dowiesz się, ile kosztuje przeprowadzka Warszawa, a w przypadku pytań - prosimy skontaktować się z nami.

Firma przeprowadzkowa Warszawa cena

Na rynku firm przeprowadzkowych nie mamy sobie równych. Jesteśmy w stanie przewozić przedmioty naszych klientów niebywale szybko i skutecznie. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas usługi przebiegały bezproblemowo i z korzyścią dla klienta. Zakres naszych możliwości jest ogromny, a jeśli chcesz poznać szczegóły - wejdź na naszą stronę internetową. Znajdziesz tam wszelkie niezbędne informacje i kontakt do nas. W zakładce "usługi" sprawdzisz czym się zajmujemy, a nie jest to tylko transport szaf i mebli. W przypadku przeprowadzki biur, niezbędne do poznania cennika mogą okazać się oględziny. Jednak niekiedy wystarczy jedynie uzupełniony formularz, w którym zaznaczysz, jaki zakres usług Cię interesuje. Ze swojej strony gwarantujemy, że wybierając naszą firmę, będziesz zadowolony.

Przeprowadzka cennik Warszawa

Usługi realizowane na terenie naszej pięknej stolicy wcale nie muszą być drogie. Usługi naszej firmy przeprowadzkowej w Warszawie wyróżniają się tym, że dokładamy wszelkich starań, by obniżać koszta związane z przeprowadzką. Ma to bezpośredni wpływ na nasze konkurencyjne ceny. Również nie ma sensu przepłacać za materiały do pakowania, ale także używać tych słabej jakości. Przeprowadzki cena Warszawa same w sobie potrafią być wysokie, dlatego należy wybrać taką firmę, która nie tylko zapewni niezbędną pomoc, a również doradzi, w jaki sposób zapakować rzeczy do kartonów, by nie uległy zniszczeniu. Dzięki odpowiedniemu poukładaniu rzeczy w kartony i zabezpieczeniu ich folią stretch, jesteśmy w stanie uniknąć nieprzyjemnych i kosztowych niespodzianek. Jeśli istnieje taka możliwość to należy użyć innych materiałów, które zabezpieczą przedmioty w transporcie. Sprawdź jak wygląda nasza oferta, jeżeli chodzi o takie usługi jak: magazynowanie mebli Warszawa, transport pianin Warszawa, a także transport motocykli Warszawa.

Firma przeprowadzkowa Warszawa cennik

Wycena przeprowadzki na terenie Warszawy przez różne firmy przeprowadzkowe może się ogromnie różnić od siebie. Każde przedsiębiorstwo posiada własny cennik usług i stawkę godzinową. By oszacować koszt zlecenia nie wystarczy informacja typu "ceny zaczynają się od 250 zł" - przecież usługi związane z transportem różnią się od siebie, a każda wycena transportu powinna być indywidualna. Firmy przeprowadzkowe Warszawa ceny w 2023 roku powinny być dostosowane do potrzeb klienta. Gwarantujemy, że nasza firma transportowa Warszawa cennik spełni wszystkie Państwa oczekiwania. Jeśli chcesz poznać "przeprowadzki Warszawa tanio cennik" - zadzwoń do nas. W przypadku przeprowadzek nie mamy sobie równych. Skontaktuj się z nami, jeżeli interesuje Cię przeprowadzka Warszawa.

Ile kosztuje przeprowadzka w Warszawie?

Ceny przeprowadzek Warszawa są bardzo zróżnicowane. Przeprowadzki Warszawa cennik będzie inny w przypadku biur, firm i instytucji, czy przeprowadzki mieszkania. Warto mieć na uwadze, że w przypadku kompleksowej przeprowadzki również koszt usługi będzie inny. Wpływ ma również czas przeprowadzki i transportu - na szczęście jest on maksymalnie skrócony. Nasze wieloletnie doświadczenie w transporcie bagażowym pozwala nam wykonywać swoje zadania szybko i skutecznie, jednocześnie minimalizując przy tym czas pracy. Ponadto, większość bloków w stolicy jest wyposażonych w windy. Wówczas transport mienia jest łatwiejszy, zajmuje mniej czasu, a co za tym idzie - przeprowadzka Warszawa cena zdecydowanie się zmniejsza. Jeżeli chodzi o firmy przeprowadzkowe Warszawa jest miastem, gdzie od lat świadczymy swoje usługi. Możesz zajrzeć do nas, jeżeli interesuje Cię bagażówka Warszawa, przeprowadzka biura Warszawa lub transport mebli w Warszawie.

Koszt przeprowadzki Warszawa

Jeśli interesuje Cię firmy przeprowadzkowe Warszawa cennik lub przeprowadzka Warszawa cennik - nie mogłeś lepiej trafić! W naszej ofercie firmy przeprowadzkowej znajdziesz ogromny zakres usług, nie tylko związany z przewozem mebli, a także wynajem magazynów. Koniecznie sprawdź nasz przeprowadzki cennik Warszawa, by zapoznać się z naszą bogatą ofertą. Mimo, że podane ceny już są konkurencyjne - proponujemy jeszcze dodatkowe rabaty. Wówczas, jeśli chcesz poznać "przeprowadzki Warszawa cena", możesz jeszcze milej się zaskoczyć. Sprawdź nasz cennik, a w przypadku pytań prosimy o kontakt. W trakcie rozmowy telefonicznej postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości i doradzić w zakresie przeprowadzek. Zapraszamy do kontaktu.

 

 

Chcesz uzyskać rabat?
Zadzwoń do nas.


Kontakt

Bagażówka.info
J. Dwernickiego 35
04-396 Warszawa

Pon. - Pt. 8:00 - 19:00
Sb. 8:00 - 15:00