Przeprowadzki międzymiastowe, krajowe

Od wielu lat realizujemy usługi przeprowadzek ciesząc się zawsze poczuciem zaufania ze strony klienta i dobrze wykonaną pracą.

Mieliśmy wielokrotną przyjemność uczestniczenia w zmianie lokalizacji firm, biur, domów, mieszkań a także innych przeróżnych miejsc.
W kraju przeprowadzamy zarówno duże korporacje jak i małe rodzinne firmy. Domy, mieszkania. Magazyny i lokale usługowo-produkcyjne.
Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników wspartą odpowiednimi samochodami (meblowozy, kontenery) i sprzętem technicznym.

Zanim podejmiesz decyzję o wyborze firmy do realizacji Twojej przeprowadzki zapoznaj się z tą ofertą. Najsprawniej zrobisz to w rozmowie z naszym konsultantem. Możesz także wysłać zapytanie mailem lub przez formularz kontaktowy

Meble, sprzęty, urządzenia, stosy pudeł, torby, walizki, kwiaty, drobiazgi i wiele, wiele innych rzeczy . Wszystko zamierzasz przewieźć do nowego miejsca? To jednak rzeczywistość, w której trudno odnaleźć się bez pomocy firmy przeprowadzkowej Bagazowka.info. My o tym wiemy. Dlatego jesteśmy przygotowani do takiej pomocy i oferujemy ją natychmiast w pełnym zakresie.

Nie musisz martwić się przeprowadzką i tym jak to zrobić. Zaufaj naszym umiejętnościom a przeprowadzka stanie się przyjazną zmianą w Twoim życiu. Jesteśmy tu po to żeby pracować dla Ciebie.

Przewieziemy Twoje mienie w dowolne miejsce w kraju.
Odległość to tylko czas potrzebny do jej pokonania.

Krótki opis standardowej usługi przeprowadzki miedzymiastowej (krajowej). Od czego zaczniemy:

 • Oczekujemy na kontakt telefoniczny (preferowany) lub mailowy – zadzwoń lub napisz
 • W rozmowie telefonicznej lub drogą mailową opiszesz i omówisz z konsultantem potrzeby związane z przeprowadzką. Może być konieczna wizyta naszego pracownika w początkowej lokalizacji
 • Po zgromadzeniu wszystkich informacji na temat przeprowadzki przygotujemy plan usługi z określeniem przypuszczalnego kosztu. Wszystko to przekażemy ci do akceptacji drogą mailową lub w rozmowie telefonicznej. Obydwie formy są jednakowo dopuszczalne. Na Twoje życzenie podpiszemy Umowę na realizacje usługi przeprowadzki.

Co dodatkowo możesz zamówić do usługi przeprowadzkowej

 • Pudła (kartony). Przywieziemy Ci je wcześniej lub w dniu przeprowadzki – według ustaleń
 • Szafy kartonowe do ubrań. Przywieziemy Ci je wcześniej lub w dniu przeprowadzki – według ustaleń
 • Dodatkowo możesz zamówić – folię bąbelkową, karton falisty, taśmę do klejenia
 • Jeżeli czegoś nie wymieniliśmy, zapytaj o to

Co będziemy robić w dniu przeprowadzki

 • Spakujemy rzeczy do kartonów, toreb, worków foliowych – zgodnie z wcześniej zaakceptowanym planem lub jeżeli nie zdążysz zrobić tego sam
 • Zdemontujemy meble i sprzęty, które tego wymagają, zdemontujemy inne wyposażenie mieszkania, domu, które także tego wymagają
 • Zabezpieczymy folią strecz i kartonem falistym meble, elementy mebli, sprzęty AGD, inne sprzęty ,duże kwiaty lub podobne rzeczy
 • Załadujemy wszystkie rzeczy do meblowozu(ów). Meble i sprzęty zabezpieczymy w przestrzeni ładunkowej pasami
 • Przewieziemy do lokalizacji docelowej w kraju
 • Po przyjeździe na miejsce stopniowo będziemy rozładowywać meblowóz. Wniesiemy rzeczy do mieszkania (domu) i ustawimy we wskazanych miejscach. Zdemontowane meble i sprzęty zmontujemy na nowo.
 • Po uzgodnieniu z Tobą wykonamy także inne czynności, które z przyczyn obiektywnych nie zostały zaplanowane i nie wykraczają poza nasze zdolności. Wszystkie te działania mogą zwiększyć ustalony wcześnie koszt.

GWARANCJĄ BEZPIECZEŃSTWA MIENIA PODCZAS PRZEPROWADZKI LUB TRANSPORTU JEST PRZEMYŚLANY PLAN DZIAŁAŃ, RZETELNA PRACA TRAGARZY, BEZPIECZNY PRZEJAZD MEBLOWOZÓW ORAZ UMOWA PISEMNA LUB UMOWA USTNA OKREŚLAJĄCA NASZE ZOBOWIĄZANIA. ZAWIERASZ JĄ Z GRUPĄ MR TRANS, DO KTÓREJ NALEŻY BAGAŻÓWKA.INFO

Pozwól nam ułatwić Ci decyzję wyboru firmy przeprowadzkowo - transportowej.
Zadzwoń już teraz lub prześlij zapytanie